Líbí se vám toto řešení? Napište nám a my se Vám ozveme nazpátek.

Vaše jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Do světa elegance

Přejte si jednoduchý, ale působivý design. Hladká dýhovaná dvířka tvoří bránu k vnitřním tajemstvím. Jejich nestandardní třícentimetrová tloušťka umožňuje zafrézovat úchytky do boční hrany, takže nenarušují celistvou plochu. Textura dvířek je stavěna z řezů, které na sebe dokonale navazují. Lahoda pro oči, pohoda pro ruce – krása, která se před vámi otevírá, kdykoliv si zamanete.

Sestava Americký ořech pracuje s ořechovou masou, která celý prostor nabíjí neoddiskutovatelnou silou a hřejivostí zároveň. Černý skleněný obklad stěn je doplněn bílými velkoplošnými deskami a společně slouží jako ideální kulisa pro představení jménem Úchvatnost. Sestava je vymyšlena tak, aby plynule navazovala na jídelnu nebo obytný prostor. Hranice mezi relaxací a vařením se zde stírají. Ostrůvek, obložený dřevem a žulovou pracovní deskou, mohutný, velkorysý a dynamický, vypadá jako nefunkční archetyp čistého designu, ale nenechte se zmást. Jeho zadní část se dá vyklopit a pojme velké množství věcí – od nádobí po jídelní servis. Vše stojí na odlehčených, nově konstruovaných nohou z leštěné nerezi, která skvěle komunikuje s chromem použitým na lištách, úchytkách nebo spotřebičích. Horní skříňky mají žebrovaná dvířka a také světelná dna osvětlující jak jednotlivé boxy, tak pracovní desku. Jestliže si přejete monumentální krásu, která vás oslní, vaše volba je přesně před vámi.

Kontakt, Kuchyně na míru, Fotogalerie kuchyně, Kuchyňské linky | Tvorba WWW Kuchyňské studio Classic Praha | Kuchyně Sykora